find your new favorite top
-
Pigeon All Over Sweatshirt
Regular price $38.00Regular priceUnit price perSale price $38.00 -
Cat Face Sweatshirt
Regular price $38.00Regular priceUnit price perSale price $38.00 -
Scenic Squirrel Crew Neck
Regular price $38.00Regular priceUnit price perSale price $38.00 -
Coastal Cowboy Embroidered Knit Sweater
Regular price $55.00Regular priceUnit price perSale price $55.00 -
Misty Shoreline Sweater
Regular price $42.00Regular priceUnit price perSale price $42.00 -
Lovely Lace Long-sleeved Top
Regular price $32.00Regular priceUnit price perSale price $32.00 -
Midnight Mood Knit Sweater
Regular price $52.00Regular priceUnit price perSale price $52.00 -
Out for a Walk Cardigan
Regular price $52.00Regular priceUnit price perSale price $52.00 -
Bears 'n Bows Sweater Vest
Regular price $42.00Regular priceUnit price perSale price $42.00 -
Stars Hollow Sunshine Sweatshirt
Regular price $45.00Regular priceUnit price perSale price $45.00 -
Cowl Neck Long Sleeve Top
Regular price $42.00Regular priceUnit price perSale price $42.00 -
Relaxed Waffle Knit Lounge Pant - Olive
Regular price $24.00Regular priceUnit price per$34.00Sale price $24.00Sale -
Relaxed Waffle Knit Lounge Pant - Sand
Regular price $17.00Regular priceUnit price per$34.00Sale price $17.00Sold out -
Oversized Crew Neck Long Sleeve Tee
Regular price $20.80Regular priceUnit price per$26.00Sale price $20.80Sale -
Turtleneck Long Sleeve Fitted Top
Regular price $22.00Regular priceUnit price perSale price $22.00 -
Fair, Fair Isle Pullover Sweater
Regular price $26.00Regular priceUnit price per$44.00Sale price $26.00Sale -
Virginia Dogwood Crew
Regular price $55.00Regular priceUnit price perSale price $55.00 -
You Don’t Have To Be Blooming To Be Growing T-Shirt
Regular price $28.80Regular priceUnit price per$36.00Sale price $28.80Sale -
Sky Blue Stripes Button Up Long Sleeve Shirt
Regular price $38.00Regular priceUnit price per$54.00Sale price $38.00Sold out -
Sold outToffee Texture Short-Sleeved Sweater
Regular price $36.00Regular priceUnit price perSale price $36.00Sold out
Let's be Friends!
Follow @LEXIEANDLEE on Instagram


















